Středočeský kraje se bude prezentovat na veletrhu Infotour&Cykloturistika

KDY 11.3.2016 - 12.3.2016
KDE

Ve dnech 11. – 12. 3. 2016 se Středočeský kraj bude prezentovat na veletrhu Infotour & Cykloturistika v Hradci Králové. Budou představeny nové propagační materiály – publikace „Z Prahy do srdce Čech“, aktualizované vydání „Cyklomapy Středočeského kraje“ či nové číslo časopisu „Kaleidoskop“.

Nebudou chybět tradiční přednášky cestovatelů, „Dovolená na lodi nejen v Holandsku, aneb poslední dobrodružství v Evropě“ , „Korejský poloostrov – život po obou stranách 38. rovnoběžky“, „ Patagonie – země na konci světa“ –  to jsou témata, která jsou zárukou zajímavého posluchačského zážitku.  Ale i pozvání do bližších míst při přednášce „Severovýchod Slovenska – ideální místo pro vaši dovolenou“ si jistě najde své posluchače.  Návštěvníci besed si navíc při vylosování odnesou menší či větší dárek.

Pro odborníky působící v cestovním ruchu je připravena beseda „Marketing, aneb jak nevrtěti psem“.

Na pódiu Velkého sálu při krátkých komerčních prezentacích představí svoji nabídku cestovní kanceláře, turistické oblasti, návštěvníci budou moci tedy nalézt inspiraci opravdu ve všech prostorách veletrhu.

V pátek budou prostory kongresového centra také místem přímého vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové, jednotlivé vstupy, rozhovory a soutěže budou určitě zajímavé pro posluchače, kteří nebudou moci na výstavu přijít nebo pro ně budou pozváním na sobotní program. V sobotu dopoledne opět budou součástí veletrhu Farmářské trhy s regionálními výrobky.

Loading Facebook Comments ...