Poznejte hotelové služby svého města!

CLV_2018_v2_white_SCCR_V14U_P1_LR

Přijďte si užít noc 26. ledna 2018 v některém z hotelů v Benešově, Kladně, Kolíně, Mělníku, Nymburku a Příbrami a jejich okolí.

Druhý celorepublikový ročník Noci hotelů chce zvýšit povědomí obyvatel o důležitosti cestovního ruchu pro města a zároveň jim poděkovat za jejich podporu.

V tento den se otevřou hotely ve vybraných středočeských městech a okolí. Každý z obyvatel středních Čech si bude moci hotel prohlédnout a strávit v něm noc za symbolickou cenu, a zažít tak jedinečnou atmosféru místa, kde jinak bývá obsluhován turista. Noc hotelů je možné zakoupit i jako dárkový poukaz.

Rezervujte si svůj hotel na www.NocHotelu.cz.

Akci pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky ve spolupráci se Středočeským krajem a Středočeskou centrálou cestovního ruchu za podpory měst Benešova, Kladna, Kolína, Mělníka, Nymburka a Příbrami.