Nový turnus příměstského tábora v paraZOO Vlašim

Foto: Ing. Michala Jakubův

Vlašim. Pro velký zájem otevíráme třetí turnus příměstského tábora v paraZOO od 15. do 19. srpna 2016. Tábor je určen dětem ve věku od 7 do 15 let. Cena za jednoho účastníka je 1 600 Kč, přihlášky jsou ke stažení na www.podblanickeekocentrum.cz a jejich uzávěrka je 27. května 2016.

Český svaz ochránců přírody Vlašim pořádá čtvrtý ročník příměstského tábora, který je zaměřený na paraZOO – expozici handicapovaných zvířat. Účastníci dostanou možnost nahlédnout do zázemí paraZOO, seznámit se s prací ošetřovatele zvířat a dostat se do bližšího kontaktu se zvířaty. Vyzkouší si například nakrmit vydry Kapku a Fouska nebo navštíví léčebný areál Záchranné stanice pro živočichy, který není běžně veřejnosti přístupný.

Cena za jednoho účastníka je 1 600 Kč. Zahrnuje pojištění, stravu 3x denně, pitný režim, dopravu, materiální zajištění a vstupné do paraZOO. Děti se schází v prostorách Podblanického ekocentra a program trvá od 8.00 do 16.00 hodin, přičemž hlídání dětí je zajištěno od 7.00 do 17.00 hodin. Hlavní vedoucí třetího turnusu příměstského tábora je Ing. Barbora Hozová (barbora.hozova@csop.cz, tel. 317 845 169).

Jiří Pavelka

Loading Facebook Comments ...