Na Benešovsko na kole i pěšky po stopách slavných bitev, za dobrodružstvím, zábavou, krásnou přírodou, tajemnými kostelíky, Ladovskou krajinou i zámeckými zahrady Konopišťského zámku

Pro rodinné výlety na kolech i vyznavače pěší turistiky pro vás hotel BENICA a ATLAS v Benešově připravili na letošní léto řadu úžasných tras, které nadchnou malé i velké výletníky, a které otevírají cestu do nádherného Ladovského Benešovska ( www.hotelybenesov.cz ).

A co Vás na řadě krátkých i dlouhých cestách čeká? No přece zábava, dobrodružství, historie, tajemno a nádherná příroda.

Vaše cesta může vést přes krásné Konopiště s živým medvědem Jiříkem, a nebo s dřevěným Brumbasem, tajemné  středověké kostelíky, hospodu, JZD a vlastně celou vesnici z filmu  „Vesničko má středisková“, dále přes Farma park Soběhrady se zvířaty z farem z celého světa a řadu dětských hřišť, ale zejména prostředím krajiny Josefa Lady s rodištěm pohádkového kocoura Mikeše.

Zažít můžete i návrat do středověku na Hlásce, včetně unikátního dřevěného mostu a historických akcí, zastavíte se na hvězdárně v Ondřejově, užasnete nad majestátností nejstarších a největších sekvojovců v ČR a navštívíte místa největších středověkých bitev.

Nadchne vás nádherná Ladovská krajina, potoky, lesy, louky a především pohoda pro celou rodinu včetně těch nejmenších.

A to nejlepší na konec, ale vlastně i začátek. Start a konec našich cest je totiž v hotelu Atlas, který nabízí možnost příjemného a cenově dostupného ubytování a hotelu Benica, který kromě ubytování, které uspokojí i náročnější  návštěvníky  nabízí špičkovou gastronomii a příjemný relax ve venkovním čistém a osvěžujícím  bazénu.

Srdečně Vás tedy tímto zveme k nám do Benešova a věříme, že kdo nás navštíví jednou, bude se k nám již stále vracet.  Benešovsko má mnoho podob a krás a my Vás uvítáme laskavým úsměvem a otevřenou náručí.

Cyklotrasy ke stažení:

Cyklotrasa 1 – Projeďte se kolem Konopiště

Cyklotrasa 2 – Navštivte farma park

Cyklotrasa 3 – Za kocourem Mikešem do hrusic

Cyklotrasa 4 – Hvězdárna v Ondřejově a Ladovské Hrusice

Cyklotrasa 5 – Za bitvou u Jankova a sekvojovci v Ratměřicích

Cyklotrasa 6 – Neveklov a Křečovice

Cyklotrasa 7 – okolí Votic

Cyklotrasa 8 – Kolem zámku Jemniště

Cyklotrasa 9 – Dětská trsa kolem Benešova

Cyklotrasa 10 – okolí Benešova, Týnce a Nespek

Loading Facebook Comments ...